Шановні колеги!!!

На цій сторінці ви маєте можливість познайомитись із різноманітними інноваційними технологіями, які використовуємо у своєму дошкільному навчальному закладі.
Враховуючи сучасні вимоги до виховання різнобічно розвиненої особистості педагоги вивчали та впроваджували новітні педагогічні технології, авторські програми, що сприяють активізації, урізноманітненню освітньо-виховного процесу з дітьми. Інноваційна діяльність стала стимулюючим чинником у розв'язанні проблем змісту дошкільної освіти. З метою удосконалення освітнього процесу педагоги ДНЗ №23 використовують авторські програми:

- «Казкова фізкультура» М. Єфіменка - технологія фізичного виховання дітей;

- «Розвивальне читання для дошкільнят», за методикою Л. Шелестової;

Впроваджуються додаткові авторські програми та методики, а саме:

-«Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку;

-«Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років;

- «Цікаві шашки», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки.

За АВТОРСЬКОЮ МЕТОДИКОЮ Л.ШЕЛЕСТОВОЇ «РОЗВИВАЛЬНЕ ЧИТАННЯ "

Методичні рекомендації та досвіди роботи педагогів закладу

Мельніченко Тетяна Федорівна

Методичні рекомендації для музичних керівників дошкільних навчальних закладів з проблеми «Формування національної свідомості дітей старшого дошкільного віку в процесі свят та розваг» (схвалено науково-методичною радою науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 24.11.2015р. протокол №6)

Перегуда Інна Дмитрівна

Методичні рекомендації для вихователів дошкільних навчальних закладів з проблеми «Організація фізкультурно-оздоровчої прогулянки з дітьми дошкільного віку» (схвалено науково-методичною радою науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 24.11.2015р. протокол №6)

Стрепетова Олена Олексіївна

Досвід роботи з проблеми «Організація сюжетно-рольової гри з дітьми дошкільного віку» (схвалено науково -методичною радою науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 27.12.2011р. протокол №6)

Негрей Світлана Олександрівна

Досвід роботи з проблеми «Розвиток мовлення дітей дошкільного віку на основі ознайомлення з рідним краєм» (схвалено науково-методичною радоюКиївського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадріввід 26.02.2009р. протокол №1)

Досвід роботи дошкільного навчального закладу з проблеми

«Організація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми в дошкільному закладі (схвалено науково-методичною радою науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 25.12.2009р. протокол №6)
Кiлькiсть переглядiв: 245

Новини

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031