Друк в фахових виданнях

педагогічних працівників закладу

1. Публікація в журналі «Дитячий садок» 2019 р. заняття для дітей молодшого дошкільного віку «Подорож до їжачка» вихователя Негрей С.О.

2. Публікація на сайті на «Всеосвіта» 2019 р. інтегрованого заняття «Людина працею славна» для дітей старшого дошкільного віку та «Подорож Капітошки» для дітей молодшого дошкільного віку вихователь Стрепетова О.О.

3. Публікація на веб-сайті «Всеосвіта»2019 р. заняття " В гості до природи", "Весна іде", " Математична казка", Родинний віночок" вихователя Могилян О.С.

4. Публікація в журналі " Бібліотечка вихователя дитячого садка" №5 2019 р. інтегрованого заняття " Мандри Міньйона" вихователь Паюк О.С.; № 7 2019 р.

5. Публікація в журналі " Бібліотечка вихователя дитячого садка" №5 2019 р. інтегрованого заняття "Попелюшка поспішає на бал" вихователя Шарай Л.Д.

6. Публікація в журналі " Бібліотечка вихователя дитячого садка" №8 2019 р. заняття" Весни малята дочекались" вихователя Ольховської С.В. та заняття "Родинний віночок" вихователя Могилян О.С.

7. Публікація в журналі " Бібліотечка вихователя дитячого садка" №1 2020 р. конспект інтегрованого заняття з мовленнєвого розвитку та образотворчої діяльності " Весна іде" вихователя Могилян О.С.

8. Публікація в журналі " Бібліотечка вихователя дитячого садка"№2 2021р. конспект інтегрованого заняття з мовленнєвого розвитку та художньо- продуктивної діяльності "Пригоди феї квітів" вихователя Галан О.І.

9. Публікація в журналі " Бібліотечка вихователя дитячого садка" №5 2019 р. №4 2021р. конспект інтегрованого заняття художньо- продуктивної діяльності та ознайомлення з природним довкіллям " Лист до Лісовичка" вихователя Галан О.І.

10. Публікація в журналі " Бібліотечка вихователя дитячого садка"№2 2022р. конспект інтегрованого заняття " Минуле і теперішнє міста, в якому я живу" вихователя Стрепетової О.О.

11. Публікація в журналі " Дитячий садок" №1-2 2022 р. конспект тематичного заняття "Урятуємо світ сьогодні, щоб було чим милуватися завтра" вихователя Стрепетової О.О.

Кiлькiсть переглядiв: 624