Музика в житті дитини

Музика для дитини- світ радісних переживань. Щоб відкрити для неї двері у цей світ, треба розвивати у неї здібності і перш за все музичний слух на емоційний відгук. Як це прекрасно- знайомити дітей з музикою. Діти дуже люблять слухати. Музика, як і художнє слово чи картина, повинна стати для дітей способом вираження почуттів, настрою, ідей. Слухання музики розвиває інтерес до неї, любов, розширює кругозір.

Музика для слухання буває вокальною і інструментальною. Це можуть бути пісні виконані батьками, чи музичні твори у грамзапису, ауді та відео записи. Дуже гарно запам`ятовують діти пісні з мультфільмів, тому, що вони сприймають пісні образно, відносно того чи іншого героя.

Батьки, вихователі, музичні керівники повинні вчити дитину любити пісню, насамперед народну пісню, тому, що народна пісня має художньо- виховну цінність.

Для розвитку ритмічного сприйняття треба користуватись музичними інструментами. В домашніх умовах це можуть бути такі предмети: ложки, палички, камінці, капронові пляшечки чи коробочки, які наповнюють крупою, горохом, квасолею. І граючи на такому інструменті дитина покращує виконання пісні і одержує велике задоволення.

Для розвитку танцювальних навичок потрібно якомога більше розвивати у дитини потребу в рухах. Давати можливість розвивати танцювальну творчість, щоб дитина одержувала максимум задоволення.

Якщо музика викличе у дитини позитивні емоції, вона сприйматиме навколишній світ гармонійно і оптимально.

Калейдоскоп веселих свят та розваг

Творча майстерня

Цікаве у світі музики

"Кришталевий оркестр"

https://youtu.be/QRv6Lk4DS-8

Кiлькiсть переглядiв: 53