• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ТА ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ДІТЕЙ

У закладі функціонує логопедична група та інклюзивна група, проте заклад має обмежену доступність для дітей з особливими освітніми потребами, так як приміщення закладу побудоване у 70 роки минулого століття і не має необхідних критеріїв.

Прийом дітей до Білоцерківського ЗДО №23 " Дзвіночок" здійснюється керівником закладу упродовж року на підставі документів, перелік яких визначений чинним законодавством України.

Прийом дітей до закладів дошкільної освіти та запис до відповідної вікової групи здійснюється в порядку черговості електронного запису та відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України.

Комплектування складу здобувачів освіти проводиться порядком електронної реєстрації дітей дошкільного віку на порталі «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти» https://reg.isuo.org) відповідно до Порядку електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква.

/Files/images/2023_2024/registraciya.png

Метою створення електронного реєстру є зниження корупції в дошкільних закладах. Питанням щодо розроблення та впровадження програми електронної реєстрації дітей займаються місцеві органи управління освітою.
Щоб записатись в електронну чергу до дитячого садка батька, необхідно:
* зареєструватись на сайті, створений місцевим органом управління освітою;
* обрати дошкільний заклад;
* у заявці на чергу вказати: ім’я та прізвище дитини, дату народження, серію та номер свідоцтва про народження, контактний телефон одного з батьків, бажаний дитячий садок і натиснути "Подати заявку";
* перевірити, що заявку зареєстровано: якщо реєстрація успішна – встановлюється статус "Зареєстровано в черзі";
* відслідковувати статус заявки: якщо є вільні місця, то статус реєстрації зміниться на "Є можливість зарахування" (повідомлення про це буде на електронну адресу), і буде запропоновано місце в обраному садочку;
* подати необхідні документи для вступу в термін, встановлений місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування. В іншому разі черга автоматично скасовується.
Потрібно відвідати заклад і дізнатись у директора про наявність вільних місць, а також про порядок зарахування дітей. Прийом дітей здійснюється керівником закладу упродовж року.

Для прийому до закладу дошкільної освіти загального розвитку надати в дитячий садок:

**заяву батьків або осіб, які їх замінюють
**медичну довідку про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
**свідоцтво про народження.
Для прийому дітей до спеціальної групи, а також для прийому дітей з особливими освітніми потребамив інклюзивні групи, необхідно додатково надати:
- висновок психолого-медико-педагогічної консультації або інклюзивно-ресурсного центру;
- направлення місцевого органу управління освітою;
- індивідуальну програму реабілітації для дітей з інвалідністю.
ПИТАННЯ ПРО ВІДВІДУВАННЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДІТЬМИ, БАТЬКИ ЯКИХ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД ЩЕПЛЕНЬ, ВИРІШУЄТЬСЯ ЛІКАРСЬКО-КОНСУЛЬТАТИВНОЮ КОМІСІЄЮ, ЗГІДНО З НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ВІД 29.11.2002 № 434 ТА ЗАТВЕРДЖЕНОГО ЦИМ НАКАЗОМ ПРИМІРНОГО «ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПІДГОТОВКУ ДІТЕЙ НА ПЕДІАТРИЧНІЙ ДІЛЬНИЦІ ДО ВІДВІДУВАННЯ ДОШКІЛЬНОГО ТА ШКІЛЬНОГО ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ».
Під час прийому дитини до закладу дошкільної освіти керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.
Ознайомитись із повним переліком пільг варто в місцевому управлінні освіти, адже місцева влада може встановлювати додаткові пільги. Якщо дитина потрапляє під якусь пільгу, але в закладі відсутні місця, то дитину направляють в інший садок зі збереженням цієї пільги.

ПЕРШОЧЕРГОВІСТЬ ПРИ ЗАРАХУВАННІ ДО ЗАКЛАДУ НАЛЕЖИТЬ:

дітям військовослужбовців;
дітям з особливими освітніми потребами; дітям, які є усиновленими або рідними братами/сестрами дітей, які вже відвідують ЗДО;
дітям, які проживають на території обслуговування закладу;
дітям працівників закладу освіти;
дітям, які належать до категорії дітей сиріт та дітей позбавлениїхбатьківського піклування;
дітям, які перебувають у складних життєвих умовах або на обліку у службі у справах дітей;
дітям з числа внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від військової агресії.


ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ЗАПИСУ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА

ЧИ ВАРТО СТАВАТИ В ЧЕРГУ ОДРАЗУ ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ?
Це не обов’язково, адже законом таке не передбачено. З іншого боку, так збільшується можливість отримати місце в дитячому садку та зекономити час батьків. Якщо ви впевнені, що не зміните місце проживання найближчим часом, то стати в електронну чергу варто якомога раніше.
ЧИ ОБОВ’ЯЗКОВО СПЛАЧУВАТИ БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК?
Благодійний внесок сплачується виключно за бажанням батьків. Якщо благодійний внесок називають обов’язковим, це є порушенням.



Кiлькiсть переглядiв: 929