• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

«Систему освіти мають забезпечувати

кадри, здатні навчатися впродовж життя, здатні до творчої праці, до професійного розвитку»

(Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті)

Шановні колеги!

Вітаємо Вас у віртуальному методичному кабінеті

Віртуальний методичний кабінет у закладі освіти- це новий формат взаємодії з педагогами. Новий інструмент освітнього менеджменту. Доступ до електронного сховища потрібних матеріалів у будь-який час забезпечує якісно новий рівень підготовки до освітньої діяльності. Теки на полицях все менше використовуються сучасними педагогами. Електронна форма обміну та накопичення навчальних матеріалів займає домінуючу позицію.

Віртуальний методичний кабінет виступає як:

· Багатопланове інформаційне середовище, зорієнтоване на взаємодію адміністрації закладу, моніторингових груп та педагогічного колективу в умовах оновлення та розвитку методичної роботи в закладі з метою підвищення ефективності методичної роботи та професійної компетентності педагогів.
· Сучасний інструментарій супроводу методичної роботи, середовище для спілкування, обміну досвідом, ідеями, технологіями, дослідженнями і можливість творчої самореалізації.
· Місце для розміщення навчально -методичних матеріалів , єдиних баз даних для подальшого перегляду , вивчення та коригування .

РІЧНІ ЗАВДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ НА 2023/2024 н.р.
1. Спрямовувати діяльність педагогів на підвищення рівня професійних компетентностей забезпечуючи раціональне поєднання традиційних та інноваційних методик та технологій реалізації змісту освіти, на вивчення методичних рекомендацій щодо внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
2 Оптимізувати роботу з розвитку зв’язного мовлення дітей за допомогою інноваційних методик та різних форм роботи щодо залучення дітей до книги.
3. Формувати творчі здібності дітей через інтеграцію різних видів художньо – продуктивної діяльності в освітній процес.
4. Підтримувати співпрацю з батьками з питань розвитку, навчання та виховання дітей та забезпечувати постійний зворотній зв'язок.
Кiлькiсть переглядiв: 1947