ВАС ВІТАЄ ЛОГОПЕДИЧНА ГРУПА "СОНЕЧКО"

Наша група - це наш дім

Дуже затишно у нім.

Любим разом ми погратись,

Дуже любим розважатись.

Любим ми пісні співати,

Танцювати, малювати.

Разом ми усі сім’я - вихователь, ти і я.

Девіз групи:

ГРУПА СОНЕЧКО У НАС,

НУ, ЗВИЧАЙНО, ВИЩИЙ КЛАС,

МИ РОЗУМНІ ТА КМІТЛИВІ

ДРУЖНІ, ВПРАВНІ ТА СМІЛИВІ.

З вашими дітьми працюють:
вихователі -

Деркач Леся Василівна

Загорівська Галина Василівна

вчитель-логопед -

Ярмоленко Людмила Анатоліївна

помічник вихователя -

Колісник Таїса Василівна

Переступаючи поріг нашої групи ви опинитесь в неповторному світі дитинства, в якому складені всі умови для насиченого і цікавого життя вашого малюка, його гармонійного, інтелектуального та особистісного розвитку.
Діти нашої групи – це наша радість та велика надія. Ми завжди пам’ятаємо про те, що дошкільне дитинство – це унікальний період людського життя, дуже важливий та відповідальний, тому що в цей час формується особистість людини.
Ми віримо в неповторність кожної дитини, спрямовуємо усі зусилля, щоб знайти до кожної індивідуальний підхід, розкрити максимально потенціал кожного. Розвиваючи в дошкільників почуття нового - підтримуємо прагнення до творчої діяльності.
Вихователі групи «Сонечко» вірять в безкрайні можливості в своїх вихованців, ми постійно підвищуємо професійну майстерність, рівень своєї компетентності в області психології дитинства.Основна мета педагогів групи «Сонечко» є пробудження у дитини інтересу до навколишнього світу, бажання його досліджувати, задавати питання, самостійно находити відповіді, намагатися бути активними.Кiлькiсть переглядiв: 1331

Новини

Календар

Попередня Січень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31